Choď na obsah Choď na menu
 


Nibiru ll

20. 10. 2009

Nibiru - Desiata planéta

NASA objavila doteraz neobjavenú desiatu planétu v našej Slnečnej sústave.
Planéta je približne 5-8x väčšia ako Zem a má obrovskú obežnú dráhu, ktorá siaha približne 8 miliárd kilometrov za Pluto.

6000 rokov starý Sumerský opis našej Slnečnej sústavy obsahoval o jednu planétu viac ako poznáme dnes my. Nazývali ju „Nibiru“, čo znamenalo v preklade „krížiaca planéta“. Sumerský opis tejto planéty presne sedí na novo-objavenú desiatu planétu. Prečo sme ju objavili až teraz ? Odpoveď je jednoduchá. Pretože má príliš obrovskú obežnú dráhu. Táto obežná dráha sa v jednej časti kríži s ostatnými planétami a v určitom čase je dokonca susednou planétou Zeme (viď obrázky nižšie). Podľa Sumérov sa Zem pred miliónmi rokov zrazila s jedným z mesiacov Nibiru.

Suméri nie len spomenuli desiatu planétu, ale aj nakreslili jej obežnú dráhu. Sumerské zvitky zobrazujú planétu, ktorej obežná dráha siaha ďaleko za Pluto, ale taktiež prechádza v blízkosti Zeme v opačnom smere ako ostatné planéty.

Staré texty z Mezopotámie hovoria o planéte, ktorá sa zjavuje pravidelne a očakávane. Táto planéta však vraj spôsobovala obrovské gravitačné zmeny a povodne. Podľa Hebrejských veštcov, ak sa táto planéta priblížila k Zemi, bola viditeľná na nebeskej oblohe a ľudia oslavovali novú éru. Mezopotámske a Sumérske zdroje jednoznačne tvrdia, že jeden obeh desiatej planéty trvá 3600 rokov. Antické civilizácie považovali návrat desiatej planéty ako prevratné zmeny a novú éru. Opisovali ju ako „obrovskú planétu s červeným vzhľadom“. Samotné obdobie jej návratu bolo podrobne opisované v jednom testamente ako obdobie dažďov, záplav a zemetrasení.

Táto planéta má podľa nás určitú spojitosť aj s Bibliou. Pozrime sa na slová Izaiáša: „ Z veľkej diaľky príde. Príde až zo samotného raja. Príde Pán a svojimi zbraňami skazy zničí celú Zem. Deň, keď nás Pán bude krížiť, bude dňom jeho horiaceho hnevu“

Kto je teda „krížiaci Pán“ ? Nie je to náhodou Nibiru ? Podľa nás áno. Podľa Biblie by sa mal vrátiť spolu s koncom sveta. Ak je to skutočne pravda, máme sa na čo tešiť.


SUMERSKÁ SLNEČNÁ SÚSTAVA
Obrázok

OBEŽNÁ DRÁHA NIBIRU
Obrázok

Zdroj: www.mysteria.sk